O mnie

Tekst strony „O mnie” nigdy nie jest łatwy do napisania. Najczęściej odwiedzają ją przecież osoby, które znalazły bloga po raz pierwszy. Jak to zrobić, by zatrzymać kogoś na blogu na dłużej?

Powiem po prostu, że ten blog to dla mnie naprawdę wyjątkowe miejsce. Gdy uświadomiłem sobie jak piękna jest nasza planeta, postanowiłem stworzyć miejsce, w którym będę mógł przekazać szerszemu gronu odbiorców to jak ją postrzegam. Dać możliwość wejścia w mój świat chociaż na jedną chwilę.

W tym miejscu na pewno część z Was znajdzie praktyczne informacje na temat planowanych podróży, które będziecie planować. Moje podróże z pewnością zainspirują innych do eksplorowania świata. Jest tyle pięknych miejsc, których odwiedzenie może naprawdę zmienić to jak widzimy Świat.

Zamierzam nadal inwestować w moje podróże i pokazywać rzeczy, o których istnieniu nie mamy pojęcia. Chcę poruszać ważne dla mnie i naszej planety tematy, pisząc o zakątkach dalszych, jak również tych bliższych.

Blog powstał po mojej 2-tygodniowej podróży do Tajlandii. Wraz z najbliższym przyjacielem zebraliśmy pokaźną ilość materiału w postaci zdjęć, filmów i przede wszystkim doświadczeń, o których chcemy tutaj opowiedzieć.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej to zajrzyj na stronę poświęconą mojej twórczości.